SAYAN TORNA HAKKIMIZDA

1978’de faaliyete başlayan Sayan Torna Metal Sanayi Ticaret Limited Şirketi olarak, 1983 yılında Hava – Mazot ve Boya tabancası üretimine başladık.

“Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti”ni sürdürülebilir kılmak için üretimde ve uygulamada “kalite” ön koşulumuzdur.

Kullanılan tüm sarf malzemelerimiz ile uygulamada gösterdiğimiz kalite odaklı hizmet anlayışının sürekliliğini muhafaza etmek için, kaliteli ürün temini ve çalışanlarımızın eğitimlerinin devamlılığını göz önünde bulundurmaktayız.

Bugün ürün yelpazesini daha da geliştirdik ve ASTUROMIX markası ile Boya Tabancası,Gölge Tabancası,Hava Tabancaları, Mazot Tabancaları, Pütür Tabancası ve Kum Tabancası üretimlerini son teknoloji ile yapmaktayız.

katalog-kapagi
vizyon-mision

SAYAN TORNA | VİZYON & MİSYON

Geleceğin tekneloji üzerine kurulu hayatına yüzünü dönen; daha fazla insanın bu teknolojilerden ve yaşam koşullarından faydalanması için emek harcayan; bölgesindeki üretim altyapısının gelişiminde payı olan projelere imza atan; beklentileri karşılamakta gösterdiği yüksek performans ile sorumluluklarının bilincinde olma prensibini ana ilke olarak benimsemiş; kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışıyla genç, tecrübeli, yenilikçi global bir şirket olmak.

– Koşulsuz müşteri memnuniyetini her daim yüksek tutacak sunumları gerçekleştirmek.
– Sunulan serviste ve kullanılan tüm ürünlerde kalite bilincinin en üst seviyeye taşınmasını sağlamak.
– Karşılıklı güvene dayalı bir işbirliği anlayışı ile sürekli gelişim ilkesinin devamlılığından vazgeçmeden ısrarla çözüm üretmek.

markalar